Advokatė Kvaselytė

Apžvalga

Teisinės ir mediacijos paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims visoje Lietuvoje.

Advokatė Joana Kvaselytė, turi daugiau kaip 20 metų teisinio darbo patirties įvairiose teisės srityse – tiek teisės taikymo, tiek teisėkūros.

Teisininkės karjerą pradėjo 1999 m. vienoje iš Lietuvos Respublikos ministerijų, kur įgijo teisės aktų rengimo, jų analizės ir derinimo tarpusavyje patirties. Pažymėtina, kad 1999–2000 m. buvo priimti tokie reikšmingi įstatymai, kaip Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymas ir Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymas, nauja Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo redakcija ir reikšmingi Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstatymo pakeitimai, prie kurių rengimo teko prisidėti.

Teisėkūroje įgyta patirtis pravertė vėlesniame darbe – teisės taikymo srityje. Dirbdama jau kitoje Lietuvos Respublikos ministerijoje, kontroliuodama ministerijos ir jos reguliavimo sričiai priskirtose įstaigose teisėtumo laikymąsi, įgijau vidaus tarnybos sistemos (policijos, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, valstybės sienos apsaugos, viešojo saugumo) ir migracijos žinių.

Tačiau didžiąją savo karjeros dalį, daugiau kaip 15 metų, skyrė teismų sistemai – darbui pirmosios instancijos teisme.

  • DALINTIS PROJEKTU: