Advokatės Lauros Beinorienės Kontora

Apžvalga

Mūsų advokatų kontora padės jums įsteigti įmonę, įregistruoti netipinius įstatus, pakonsultuos su verslo plėtra susijusiais klausimais – kaip geriau tai įforminti, kokį plėtros kelią pasirinkti, kaip pritraukti ir tinkamai įforminti investuotojų atėjimą. Įmonėse, kuriose yra daugiau negu vienas akcininkas, rekomenduojame sudaryti ir pasirašyti akcininkų sutartį, kuri numatytų tiek įsipareigojimus dėl balsavimo, tiek taikius išsiskyrimo būdus, iškilus tokiam poreikiui.

Savo klientus lydime nuo jų įmonės įsteigimo per visus jos veiklos etapus, veiklos vystymo, parengiame kliento tipines sutartis, dalyvaujame verslo derybose, o taip pat padedame apginti mūsų klientų teises teisme – išieškoti skolas iš nemokančių partnerių ar klientų, giname klientų verslo vardą ir nematerialų turtą.

Advokatė Laura Beinorienė siūlo savo paslaugas atstovaujant jus registruojant prekių ženklus ir dizainus, tiek Lietuvoje, tiek Europos Sąjungoje, nuo prekių ženklo/dizaino paraiškos pateikimo, atstovavimo protesto atveju, iki galutinės registracijos bei prekių ženklo/dizaino apsaugos pažeidimų atveju. Rengiame licencines, franšizės sutartis, konsultuojame ir giname klientų interesus ir autorių teisių srityje, verslo pavadinimo apsaugos, kitais aktualiais klausimais.

Mūsų advokatų kontora gali atlikti jūsų įmonės auditą dėl atitikimo esamiems asmens duomenų reikalavimams bei padėti jums suprasti, kokie iš teisinių reikalavimų dėl asmens duomenų apsaugos jums taikomi, bei parengti visus jums reikiamus dokumentus, pritaikytus būtent jūsų verslo ypatumams.

  • DALINTIS PROJEKTU: