Saulės Grąža

Apžvalga

Profesionalų komanda orientuota į kokybę ir inovatyvius sprendimus.

Įmonės įkūrėjas, Tomas, saulės energija susidomėjo dar 2008 metais, dirbdamas architektu Airijoje ir Anglijoje. Užsienyje įgytą patirtį jis parvežė į Lietuvą ir 2012 metais įkūrė UAB „Saulės grąža“.

Šiuo metu „Saulės grąža“ – šalyje pirmaujanti saulės energijos įmonė. Ji teikia saulės energijos plėtros paslaugas, konsultacijas ir kuria elektronikos produktus. Įmonė subūrė motyvuotą, kompetentingą komandą, darančią viską, kad atsinaujinančiųjų išteklių energija būtų prieinama kiekvienam. Savo klientams ji siekia pasiūlyti tvarų energijos kaštų optimizavimo sprendimą, kuris ne tik padės sutaupyti dar daugiau pinigų, bet ir prisidės prie švaresnės aplinkos kūrimo.

„Saulės grąža“ įgijo „Stipriausi Lietuvoje“ statusą, kuris yra suteikiamas tik finansiškai stiprioms įmonėms, kurios turi aukštą kredito reitingą yra patikimos ir kuriančios geresnę Lietuvoje ekonomikos ateitį. Siekdama maksimalių rezultatų bendrovė naudoja tik aukštos kokybės komponentus ir montavimo medžiagas, o darbą atlieka tikri savo srities profesionalai.

  • DALINTIS PROJEKTU: