Tinklapių kūrimas | Serverių nuoma | SEO optimizacija

Profesionalus ir kokybiškas tinklapių kūrimas

Smulkaus verslo tinklapių kūrimas

Mažoms įmonėms, norinčioms susikurti svetainę, turimų išteklių kiekis gali atrodyti labai didelis. Yra šimtai svetainių kūrimo įmonių, skirtų ypač mažosioms įmonėms. Tūkstančiai interneto platformų, kurios leidžia visiems, net ir tiems, kurie visiškai nepažįsta tinklapių kūrimo proceso, sukurti šiuolaikišką ir modernią svetainę.

Tačiau, viskam reikia laiko ir žinių. Norint būti patraukliam internete būtina profesionalo pagalba, nes be tinkamos patirties, negausite norimo rezultato.

Tai gali būti asmeninis, verslo pristatymo, paslaugų, renginio ar darbų pristatymo tinklapis. Atliekami visi būtiniausi darbai: dizaino parinkimas, informacijos paruošimas ir paveiksliukų redagavimas, "Meta" raktažodžių surašymas.

Greitai ir nesunkiai galime sukurti Jums ir Jūsų verslui tinklapį su išskirtiniu dizainu ir patogia turinio valdymo sistema. Apmokinsime kaip lengvai ir patogiai galite keisti turinį.
Elektroninės parduotuvės

Elektroninė prekyba - tai pirkimo ar pardavimo internetu sandoris. Elektroninė komercija remiasi tokiomis technologijomis kaip mobili prekyba, elektroninių lėšų pervedimas, tiekimo grandinės valdymas, interneto rinkodara, operacijų internetu tvarkymas, elektroninių duomenų mainai (EDI), atsargų valdymo sistemos ir automatizuotos duomenų rinkimo sistemos.

Mes naudojame - „WooCommerce“, nes jis sukūrė šiuolaikišką e-prekybos pasaulį ir dabar turi daugiau kaip 40% visų internetinių parduotuvių. Tai reiškia, kad galime naudoti „WordPress“, kuriant internetinę parduotuvę ir užtikrinant aukštą paslaugų kokybę ir profesionalumą.

Peržiūrėti projektus


WordPress šablonai

Kiekviena "WordPress" svetainė reikalauja, kad būtų pateikta bent viena tema ir kiekviena tema turėtų būti sukurta naudojant "WordPress" standartus su struktūrizuotu PHP, galiojančiu HTML (HyperText žymėjimo kalba) ir kaskadinių stilių lakštais (CSS).

Mes naudojame tik profesionalius ir laiko patikrintus įrankius, su kuriais galime kurti ne tik paprastus tinklapius, bet ir unikalaus dizaino svetaines sukuriant šabloną iš pagrindų.

Peržiūrėti projektus

parallax background
 

SUSISIEKITE